bg en

Песен в бяло и червено - Посрещане на Баба Марта

02Мар2014
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 глас)

С тази песен децата от детска градина "Малкият принц" посрещнаха Баба Марта и с много вълнение и разказаха колко много красиви мартенички и те са направили.

{socialbuttons}

Детската градина буквално е цъфнала в бяло и червено. Те едно през друго рецитираха стихчета, пяха песни, истински се забавляваха със Зайко и Лиса и гледаха с очакване скъпата гостенка.

Сладкодумната предвестница на пролетта ги омая с много интересни приказки и легенди и закичи по стар български обичай малките нетърпеливци с пъстри мартенички - да са бели и червени, румени, засмени!


Песен в бяло и червено - Посрещане на Баба Марта - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Предстоящи събития

  • 08 Юни 2026
    Изложба на творби на учениците от 5. до 12. клас в "Морско казино". от 00:00ч. до 00:00ч.

  • 12 Юни 2026
    Завършване на учениците 4.-6. клас. Цял ден

  • 15 Юни 2026
    Летен Лагер по АЕ: English Summer Camp от 00:00ч. до 00:00ч.

  • 08 Юни - 20 Юни
  • 17 Юни - 29 Юни
  • 06 Сеп - 07 Сеп