bg en

Що ми е мило и драго, че се е пролет пукнала

13Мар2014

Що ми е мило и драго, че се е пролет пукнала

 6314  

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 глас)

Пъстър фолклорен спектакъл представиха децата от подготвителна “Б” група в последния открит урок от пролетния цикъл празници.

{socialbuttons}

Те поздравиха родителите си по случай настъпващата пролет и им разказаха за български традиции, свързани с древните народни обичаи - за Баба Марта, Кукеровден, Благовещение.

С много настроение и артистичност драматизираха хумористичната приказка за малката буболечка, която заради своето непослушание се превърнала в стоножка и заслужено бяха възнаградени с бурни аплодисменти от родители и гости.

Веселите народни песни и танци заредиха емоционално публиката и празникът се превърна в истинско забавление, когато в игрите се включиха и родителите.


Що ми е мило и драго, че се е пролет пукнала - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Предстоящи събития

  • 08 Юни 2026
    Изложба на творби на учениците от 5. до 12. клас в "Морско казино". от 00:00ч. до 00:00ч.

  • 12 Юни 2026
    Завършване на учениците 4.-6. клас. Цял ден

  • 15 Юни 2026
    Летен Лагер по АЕ: English Summer Camp от 00:00ч. до 00:00ч.

  • 08 Юни - 20 Юни
  • 17 Юни - 29 Юни
  • 06 Сеп - 07 Сеп