bgzh-CNendekkrutrukuz

Отново заедно с “Малкият принц”!

11Сеп2019

Отново заедно с “Малкият принц”!

 1896  

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 гласа)

Единадесетият ден на септември е празничен и вълнуващ!

За 27-ма поредна учебна година детска градина „Малкият принц“ отваря своите врати за всички, които искат да преживеят незабравими пътешествия и приключения в света на знанието, игрите и забавленията. За децата, които желаят да пътуват заедно с “Малкият принц” по планетите на Знанието, Радостта, Любовта и Добротата.

Новата учебна година ще бъде отново специална за нас и нашите възпитаници - през 2020 г. се навършват 120 години от рождението на Антоан дьо Сент- Екзюпери и 25 години от основаването на Частно езиково училище „Малкият принц“.

В слънчевия септемврийски ден, децата пяха, танцуваха, играха и се забавляваха с рибката Неплувка и морските обитатели. Показаха на родители и гости колко много са пораснали, колко много знаят и колко много обичат да играят. Бъдещите първокласници рецитираха стихове, изпълниха песни на английски и български език и бяха „страшните акули“ в океана. Децата от трета група поздравиха гостите с песничка за интересните морски обитатели, а втора група се се преобразиха в симпатични рачета. Най-много аплодисменти получиха най-малките – чаровните медузки, които не спираха да се въртят под звуците на любими детски песнички.

Празникът завърши с весели забавни игри с родителите и вкусна торта.

Отново заедно с “Малкият принц”! - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Предстоящи събития

  • 14 Дек 2023
    "Аз, природата и светът" Цял ден

    Състезание на СБНУ за ученици 1.-4 клас

  • 20 Дек 2023
    Коледно тържество на детска градина "Малкият принц" от 10:30ч. до 11:30ч.

  • 20 Дек 2023
    Коледен концерт-спектакъл на училище "Малкият принц" от 17:00ч. до 18:00ч.

  • 14 Дек - 20 Дек
  • 21 Дек - 26 Дек
  • 01 Ян - 19 Фев
  • 22 Фев - 04 Мар